fbpx Sunucuyeri Hosting internet
Telefon: 0 (850) 532 00 74 Destek Talebi   Müşteri Paneli
Alexa Sıralamınızı Düşürmek için Tavsiyeler

Alexa Sıralamınızı Düşürmek için Tavsiyeler

Alexa Sıralamınızı Düşürmek için Tavsiyeler uymanız sizin için iyi olacaktır.
1- Alexa Rank Widget
Alexa düşürme yöntemlerinin başında Alexa Rank Widget gelir bunu sitenizin header yada footer kısımlarından birine ekleyerek alexa üzerinde daha hızlı düşmenizi sağlayabilirsiniz. Daha önceki bloğumuzda yayınladığımız konular da alexa widget sitenize nasıl ekleyebileceğinizi görüntüleyebilirsiniz.
2- Alexa Toolbar
Alexa düşürme yöntemlerinin en önemlisi de Alexa Toolbar’dır. Alexa Toolbar’daki mantıkta Rank Widget ile aynıdır. Sitenize gelen ziyaretçiler şayet Alexa Toolbar kullanıyorsa sayfanızı sürekli ziyaret ettiklerinden dolayı Alexa değerinizde düşüş hızlanacaktır.
3- Refresh Kodu
Gezilen sayfalar için refresh kodu ekleyip belirli zamanda kendini yenilemesini sağlarsanız sayfanın her yenilenişinde tarayıcınız Alexa’ya siteye yeniden girliyormuş gibi bilgi gönderir. Bunu google chrome web eklentileri üzerinden auto page refresh eklentisiyle kolaylıkla yapabilirsiniz.
4- Backlink Alın
Web Sayfanız için aldığınız backlinkler alexa sıralamanızı düşürür. Ülke bazlı alexasınızı düşürmek isterseniz kendi ülkenize uygun backlinkler almalısınız.

About the Author

Comments are closed.