fbpx Sunucuyeri Hosting internet
Telefon: 0 (850) 532 00 74 Destek Talebi   Müşteri Paneli

Biz Kimiz?
SY, 2009 yılı itibari ile servis vermeye başlayan yeni nesil barındırma(hosting) servis operatörüdür. Katma değerli servisler Ülkemizdeki load balancer hizmeti, donanım kiralama hizmetleri, sanal datacenter alt yapısı gibi servisleri üreten ve müşterilerine sunan SY sektörü yakın takip eder, siz müşterileri için ihtiyaç olabilecek yenilikleri en hızlı şekilde uygulayarak teslim etmeyi amaçlar.
Yönetilir servisler ile ülkemizde en büyük sorun olan profesyonel destek alanında da servis sunan SY, siz müşterilerinin teknolojik değişikliklere zaman harcamadan sadece kendi işlerine yoğunlaşmaları için destekler sunar.

Donanım kiralama servisleri konusunda stok ve hazır ekipman SY tarafından sağlanmaktadır. Sürekli olarak DELL markasına ait giriş seviyesinden en üst düzeydeki sistemlere kadar geniş bir yelpazede çözümler sunmaktadır.

Teknik Ekibimiz
SunucuYeri 6 kişilik bir ekipten oluşmaktadır. Ekibimizde Sistem Uzmanları, Program Yazılımcıları, Web ve Grafik Uzmanları bulunmaktadır. Ekibimizin tamamı profesyonel ve çözüm odaklı kişilerdir.

Teknolojik Alt Yapımız
SY 2013 yılında tamamen yenilenen alt yapısı üzerinden servis sunmaktadır. Bu alt yapı %100 yedeklilik üzerine planlanmış ve yatırımı Telecitygroup tarafından yapılmıştır. Enerji Alt yapısı olarak 4 farklı trafodan beslenen bir enerji nakil hattına bağlı durumdadır. Bu hatlar 4 adet 1600 KVA Mitsubishi Jeneratör ile %100 paralel olarak beslenmektedir.

Mevcut yedekli bu cihazlar ek olarak harici 950 KVA Caterpillar(CAT) jeneratör ekipmanı ile desteklenmiştir. N+N+1 yedekli gelen jeneratör yapısı APC UPS sistemleri ile 2 farklı enerji hattı olarak yedeklenmiştir. Enerji alt yapımız N+N olarak %100 yedekli durumdadır. Soğutma sistemi 2 farklı marka kullanılarak N+N yapıda yedekli durumdadır. Soğutma sistemleri dünya standartlarında hassas kontrollü klima yapısıdır.

Network Alt yapısı ana network olarak Juniper ekipmanları üzerine kurulmuştur. Mevcut alt yapısı 60 Gbit aktif cihazlar olarak 190 Gbit taşıma kapasitesine sahip Telecitygroup ait DC üzerinden hizmet sağlayan SY her zaman müşterilerine kaliteli hizmet sunmanın mutluluğunu duymaktadır.

500+ Alan Adı Kaydı

1000+ Web Sitesi Barındırması

1000+ Müşteri

Neden Biz?

icon 15
Güvenilirlik
Güvenilirlik
icon 8
Kullanılabilirlik
Kullanılabilirlik
icon 9
Kaliteli Altyapı
Kaliteli Altyapı
icon 26
Ücretsiz Araçlar ve Uygulamalar
Ücretsiz Araçlar ve Uygulamalar
icon 18
7/24 Destek Hizmeti
7/24 Destek Hizmeti
icon 27
Ücretsiz Panel Güncellemeleri
Ücretsiz Panel Güncellemeleri