fbpx Sunucuyeri Hosting internet
Telefon: 0 (850) 532 00 74 Destek Talebi   Müşteri Paneli

KURUMSAL HOSTING

Kurumsal Hosting Paket Fiyatları

Kurumsal Hosting Cpanel ve Plesk Paneller ® Kurumsal Hostinglerde Dünyanın En Çok Tercih Edilen Hosting Panelleridir.

Kontrol Panelleri web sitesi sahipleri için dünyanın en tanıdık kullanıcı arabirimlerini sağlar. Kontrol Panelleri yazılımları ile, web sitesi sahipleri kolayca e-posta hesapları, veri tabanı, uygulamalar, güvenlik ve FTP hesapları gibi kendi web sitelerinin her yönünü kontrol edebilirler.

Kontrol Paneller® hiçbir ek programa gerek duymadan sitenizi internet üzerinden yönetmenizi sağlayan yazılımlardır. Sadece bilgisayarınızdaki internet tarayıcınızı kullanarak nerede olursanız olun web sitenize ulaşabilir ve gerekli tüm ayarları kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kişisel web siteleriniz, blog sayfalarınız veya kurumsal internet siteleriniz için gerekli tüm ihtiyaçlarınızı biliyoruz ve bu doğrultuda sizlere en uygun Hosting paketlerini oluşturarak yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Hosting Paketleri

Plan Seçin

Kurumsal Hosting Mini

39 $/Yıllık
Satın Al

en çok satılan

Kurumsal Hosting Eko

49 $/Yıllık
Satın Al

Kurumsal Hosting Pro

59 $/Yıllık
Satın Al

Kurumsal Hosting Ultra

69 $/Yıllık
Satın Al

Kurumsal Hosting Mega

79 $/Yıllık
Satın Al

Web Alanı

1 GB

2 GB

5 GB

10 GB

15 GB

Limitsiz Trafik

Domain Kapasitesi

1 Domain

1 Domain

1 Domain

1 Domain

1 Domain

MySQL Veritabanı

LİMİTSİZ

LİMİTSİZ

LİMİTSİZ

LİMİTSİZ

LİMİTSİZ

E-mail Adresi

LİMİTSİZ

LİMİTSİZ

LİMİTSİZ

LİMİTSİZ

LİMİTSİZ

Alt Alan Adı

LİMİTSİZ

LİMİTSİZ

LİMİTSİZ

LİMİTSİZ

LİMİTSİZ

FTP Hesabı

LİMİTSİZ

LİMİTSİZ

LİMİTSİZ

LİMİTSİZ

LİMİTSİZ

Esnek CPU

Litspeed Web Server

39 $/Yıllık
Satın Al

49 $/Yıllık
Satın Al

59 $/Yıllık
Satın Al

69 $/Yıllık
Satın Al

79 $/Yıllık
Satın Al

Başka Neler Sunuyoruz?
litespeed

Litespeed Web Server

Tüm Linux Hosting paketlerimizde Apache web server dan x6 kat daha hızlı Litespeed Web Server kullanılmaktadır.

cpanel

%100 Türkçe cPanel Kullanım Keyfi

Sunucuyeri, Tüm cPanel Sunucularında ana dil olarak Türkçe kullanmaktadır. Türkçe dil seçeneği ile, hiç bir bilginiz olmasa bile, menü yardımı ile kolay ve hızlı bir şekilde web sitelerinizi yönetebilirsiniz. Türkçe dil haricinde +20 dil seçeneği mevcuttur.

email

En Gelişmiş Mail Sistemi

Sunucuyeri ailesi olarak biz tüm kullanıcılarına sorunsuz bir sistem sunmayı hedefliyoruz. Bu sistemlerin ilk sırasında bireysel ya da kurumsal fark gözetmeksizin mail sisteminin kusursuzluğudur. Sizler için en önemli işlemlerin başında mail sistemi olduğunu biliyoruz ve tüm lokasyonlarda ki sunucularınızı kendi mail sunucumuza bağlıyoruz. Sonrasında sizlere %90 oranla inbox garantisi sunuyoruz

guvenlik

Gelişmiş Güvenlik

DDos ve SYN saldırılarına karşı donanımsal güvenlik duvarı olan sunucularımızda hosting paketleriniz güvenle barındırılmaktadır.

webmail

Türkçe Webmail

Hosting paketi alan tüm kullanıcılarımıza gelişmiş özelliklere sahip Türkçe Webmail yönetim paneli sunmaktayız.

7/24 destek

7/24 Hizmet Kalitesi

Tüm Linux Hosting hizmetlerimiz 7/24 e-mail ve destek bildirimi(ticket) sistemi kapsamındadır. 7/24 destek bildirimi(ticket) hizmeti sayesinde Linux Hosting paketlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm destek talepleriniz ortalama 15 ila 30 dakika içerisinde uzman teknik ekibimiz tarafından cevaplanmaktadır. Lütfen tüm sorularınızı bize iletmekten çekinmeyiniz.

erisim

Rakipsiz Erişim

En geniş bağlantı kapasitesi ile sitelerinizi yayınlıyoruz. Bu sayede yıllık %99.9 servis kalitesi ile hizmet alabilirsiniz.

backup

Backup Hizmetleri

Talebiniz halinde tüm cPanel ve diğer hosting panel platformlarında, yedeklemeleriniz haftalık periyodlar da alınmakta ve data storagelerimizde saklanmaktadır. İsterseniz tek tuşla bir önceki yedeklerinize dönebilir, yedeklerinizi müşteri panelinizden yönetebilirsiniz. İsterseniz yedeklerinizi sizin istediğiniz depo hesaplarına aktararak, sizi yedek indirme zahmetinden kurtarıyoruz.

cloud

Gerçek Bulut Sunucular

Tüm Sunucu Yeri Platformları Gerçek Cloud alt yapısı üzerinden sağlanmaktadır. Tüm sistemler yedekli yapıda organize edilmiş, yedekli Storage sistemleri üzerinde üstün performans ve kurumsal servis kalitesinden hizmet sağlanmaktadır. Bu sayede, veri kaybı endişesi yaşamadan hizmetlerinizi sorunsuzca ve yüksek performansta kullanabilirsiniz.

desktop2

TEK DOKUNUŞLA ÜCRETSİZ 100+ UYGULAMA/SCRİPT KURULUMU

  • Kurumsal Hosting
  • Kurumsal Hosting
  • Kurumsal Hosting
  • Kurumsal Hosting
  • Kurumsal Hosting
  • Kurumsal Hosting
  • Kurumsal Hosting
  • Kurumsal Hosting