fbpx Sunucuyeri Hosting internet
Telefon: 0 (850) 532 00 74 Destek Talebi   Müşteri Paneli

Linux Bayi Hosting Paketleri

Linux Hosting paketlerinin en büyük özelliği PHP ile hazırlanan yazılımları sorunsuz bir şekilde çalıştırıyor olmalarıdır. PHP yazılım dile hazırlanan internet siteleri pek çok farklı gereksinimlere ihtiyaç duyar iken bu gereksinimleri en iyi ve en ideal şekilde linux Hosting paketlerimiz karşılamaktadır. Linux Hosting bu aşamada sizlere yardımcı olur iken Linux Hosting satın alacağınız firmayı da doğru seçmeniz gerekmektedir. Hosting firmaları arasında yapacağınız araştırmayı müşteri ve hizmet odaklı olarak yapmalı ve daha önce o firmadan hosting satın alan kişilerin yorumlarını dikkate almanızı tavsiye ederiz.

Milyonlarca internet sitesinin alt yapısını oluşturan Linux Hosting ile sizler de internet sitenizi aktif hale getirebilir ve web yayın hayatına geçiş yapabilirsiniz.

Bayi Hosting Paketleri

Plan Seçin

Linux Bayi Mini

13.99 $/Aylık
Satın Al

en çok satılan

Linux Bayi Eko

20.99 $/Aylık
Satın Al

Linux Bayi Pro

27.99 $/Aylık
Satın Al

Linux Bayi Ultra

34.99 $/Aylık
Satın Al

Linux Bayi Mega

42.99 $/Aylık
Satın Al

Alan Adı Barındırma

15

25

25

35

35

Depolama Alanı

25 GB HDD

50 GB HDD

75 GB HDD

100 GB HDD

150 GB HDD

Aylık Trafik

50.000 MB

100.000 MB

150.000 MB

250.000 MB

300.000 MB

E-mail Adresi

100 Adet

150 Adet

150 Adet

250 Adet

250 Adet

MySQL Veritabanı

15 Adet

25 Adet

25 Adet

35 Adet

35 Adet


13.99 $/Aylık
Satın Al

20.99 $/Aylık
Satın Al

27.99 $/Aylık
Satın Al

34.99 $/Aylık
Satın Al

42.99 $/Aylık
Satın Al

Başka Neler Sunuyoruz?

Litespeed Web Server

Tüm Linux Hosting paketlerimizde Apache web server dan x6 kat daha hızlı Litespeed Web Server kullanılmaktadır.

%100 Türkçe cPanel Kullanım Keyfi

Sunucuyeri, Tüm cPanel Sunucularında ana dil olarak Türkçe kullanmaktadır. Türkçe dil seçeneği ile, hiç bir bilginiz olmasa bile, menü yardımı ile kolay ve hızlı bir şekilde web sitelerinizi yönetebilirsiniz. Türkçe dil haricinde +20 dil seçeneği mevcuttur.

En Gelişmiş Mail Sistemi

Sunucuyeri ailesi olarak biz tüm kullanıcılarına sorunsuz bir sistem sunmayı hedefliyoruz. Bu sistemlerin ilk sırasında bireysel ya da kurumsal fark gözetmeksizin mail sisteminin kusursuzluğudur. Sizler için en önemli işlemlerin başında mail sistemi olduğunu biliyoruz ve tüm lokasyonlarda ki sunucularınızı kendi mail sunucumuza bağlıyoruz. Sonrasında sizlere %90 oranla inbox garantisi sunuyoruz

Gelişmiş Güvenlik

DDos ve SYN saldırılarına karşı donanımsal güvenlik duvarı olan sunucularımızda hosting paketleriniz güvenle barındırılmaktadır.

Türkçe Webmail

Hosting paketi alan tüm kullanıcılarımıza gelişmiş özelliklere sahip Türkçe Webmail yönetim paneli sunmaktayız.

7/24 destek

7/24 Hizmet Kalitesi

Tüm Linux Hosting hizmetlerimiz 7/24 e-mail ve destek bildirimi(ticket) sistemi kapsamındadır. 7/24 destek bildirimi(ticket) hizmeti sayesinde Linux Hosting paketlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm destek talepleriniz ortalama 15 ila 30 dakika içerisinde uzman teknik ekibimiz tarafından cevaplanmaktadır. Lütfen tüm sorularınızı bize iletmekten çekinmeyiniz.

Rakipsiz Erişim

En geniş bağlantı kapasitesi ile sitelerinizi yayınlıyoruz. Bu sayede yıllık %99.9 servis kalitesi ile hizmet alabilirsiniz.

Backup Hizmetleri

Talebiniz halinde tüm cPanel ve diğer hosting panel platformlarında, yedeklemeleriniz haftalık periyodlar da alınmakta ve data storagelerimizde saklanmaktadır. İsterseniz tek tuşla bir önceki yedeklerinize dönebilir, yedeklerinizi müşteri panelinizden yönetebilirsiniz. İsterseniz yedeklerinizi sizin istediğiniz depo hesaplarına aktararak, sizi yedek indirme zahmetinden kurtarıyoruz.

Gerçek Bulut Sunucular

Tüm Sunucu Yeri Platformları Gerçek Cloud alt yapısı üzerinden sağlanmaktadır. Tüm sistemler yedekli yapıda organize edilmiş, yedekli Storage sistemleri üzerinde üstün performans ve kurumsal servis kalitesinden hizmet sağlanmaktadır. Bu sayede, veri kaybı endişesi yaşamadan hizmetlerinizi sorunsuzca ve yüksek performansta kullanabilirsiniz.

desktop2

TEK DOKUNUŞLA ÜCRETSİZ 100+ UYGULAMA/SCRİPT KURULUMU

  • Linux Bayi Hosting
  • Linux Bayi Hosting
  • Linux Bayi Hosting
  • Linux Bayi Hosting
  • Linux Bayi Hosting
  • Linux Bayi Hosting
  • Linux Bayi Hosting
  • Linux Bayi Hosting