fbpx Sunucuyeri Hosting internet
Telefon: 0 (850) 532 00 74 Destek Talebi   Müşteri Paneli

Maestropanel Hosting

MaestroPanel Hosting Fiyatları

MaestroPanel Hosting genç ve gelişmekte olan bir ürün. Her ne kadar kendini kanıtlamamış olsada MaestroPanel belirli bir güvenlik standartlarında geliştirilmiştir. Periyodik olarak yapılan kapalı ve açık kaynak kod analizi, penetration testleri sayesinde güvenliği ve dayanıklılığı üst düzende tutulmaya çalışılmaktadır.

MaestrPanel’in diğer bir özelliğide desteklediği yazılımların kurulumlarını güvenlik prensiplerini ön planda tutarak sizin için kurmasıdır. Bu nedenle MaestroPanel diğer kontrol panellerine göre daha güvenlidir. MaestroPanel henüz gelişmekte olmasına rağmen bir çok popüler yazılımı desteklemektedir.

Hosting Paketleri

Plan Seçin

Maestropanel Mini

17.99 $/Yıllık
Satın Al

en çok satılan

Maestropanel
Eko

21.99 $/Yıllık
Satın Al

Maestropanel
Pro

28.99 $/Yıllık
Satın Al

Maestropanel
Ultra

35.99 $/Yıllık
Satın Al

Maestropanel
Mega

42.99 $/Yıllık
Satın Al

Web Alanı

1 GB

2 GB

5 GB

10 GB

15 GB

Limitsiz Trafik

Domain Kapasitesi

1 Domain

1 Domain

1 Domain

1 Domain

1 Domain

MSSQL Veritabanı

5 Adet

10 Adet

25 Adet

35 Adet

55 Adet

E-mail Adresi

5 Adet

10 Adet

25 Adet

35 Adet

55 Adet

Alt Alan Adı

5 Adet

10 Adet

25 Adet

35 Adet

55 Adet

FTP Hesabı

5 Adet

10 Adet

25 Adet

35 Adet

55 Adet

Esnek CPU

IIS Web Server


17.99 $/Yıllık
Satın Al

21.99 $/Yıllık
Satın Al

28.99 $/Yıllık
Satın Al

35.99 $/Yıllık
Satın Al

42.99 $/Yıllık
Satın Al

Ayrılmış İzole Hosting Alanı

MaestroPanel ile host edilen web site ve uygulama ortamları birbirinden tamamen izole ve dedike edilmiş alanlarla ayrılır. Böylece paylaşımlı ortamda tutulan uygulamanız diğer başka bir uygulamadaki hatalar yüzünden kapanmaz veya durmaz. Web siteniz daima optimum performansta kararlı bir şekilde çalışmaya devam eder.

%100 Uyumlu

Tüm Windows hosting paketleri, WordPress, Joomla, Drupal, OsCommerce, PHP-Nuke ve benzeri PHP, ASP veya ASP.NET tabanlı uygulamalar için %100 uyumludur.

Daha Hızlı ASP.NET ve PHP

Kullanmış olduğumuz MaestroPanel altyapısı sayesinde ASP.NET uygulamalarınız bulut için optimize edilmiş .Net Framework sayesinde çok daha hızlı, güvenli ve kararlı çalışmaktadır. Aynı şekilde PHP uygulamalarınız optimize edilmiş bir PHP kullandığından normalden daha hızlı çalışabilmektedir.

Türkçe MaestroPanel

MaestroPanel Web Hosting Panel’i Türkiye yazılım mühendisleri tarafından geliştirilmiştir ve tamamen Türkçe ve kullanımı kolay arayüzlere sahiptir.

Limitleme yapılmamış kaynaklar adil kullanım esasına göre limitlidir. Bu konudaki kısıtlamaları kullanım sözleşmelerinden detaylıca görüntüleyebilirsiniz. Limitleme yapılmamış hesaplarda amaç, sizlerin kota kaygısı olmadan hizmet almanızı sağlamaktır. Limitleme yapılmamış hesaplarda CPU kullanım limiti %20 olarak ve Inode limiti 100.000 tanımlanmış olup, iyi optimize edilmiş web sitelerini günlük tekil olarak beş bin ila on bin ziyaretçiyi hatta daha da fazlasını rahat bir şekilde yayınlamanıza olanak sağlamaktadır.

Sizlere sunmuş olduğumuz tüm hosting hizmetlerinde toplu mail gönderimi ve spam mail gönderimi yasaktır. Sunucuyeri bu konuda sıfır tolerans gösterir ve toplu mail ya da spam mail gönderdiği tespit edilen hesaplar hakkında anında işlem yapılır.

Tüm hosting sunucularımızda php mail ve mail fonksiyonları kapalı durumdadır. Sitelerinizin iletişim formları üzerinden mail gönderimini sadece SMTP protokolü ile yapabilirsiniz. SMTP port olarak 587 kullanmanız gerekmektedir.

Başka Neler Sunuyoruz?

IIS

IIS Web Server

Tüm Windows Hosting paketlerimizde IIS Web Server kullanılmaktadır.

maestropanel

%100 Türkçe MaestroPanel Kullanım Keyfi

MaestroPanel Web Hosting Paneli Türkiye yazılım mühendisleri tarafından geliştirilmiştir ve tamamen Türkçe ve kullanımı kolay arayüzlere sahiptir.

email

En Gelişmiş Mail Sistemi

Sunucuyeri ailesi olarak biz tüm kullanıcılarına sorunsuz bir sistem sunmayı hedefliyoruz. Bu sistemlerin ilk sırasında bireysel ya da kurumsal fark gözetmeksizin mail sisteminin kusursuzluğudur. Sizler için en önemli işlemlerin başında mail sistemi olduğunu biliyoruz ve tüm lokasyonlarda ki sunucularınızı kendi mail sunucumuza bağlıyoruz. Sonrasında sizlere %90 oranla inbox garantisi sunuyoruz

guvenlik

Gelişmiş Güvenlik

DDos ve SYN saldırılarına karşı donanımsal güvenlik duvarı olan sunucularımızda hosting paketleriniz güvenle barındırılmaktadır.

webmail

Türkçe Webmail

Hosting paketi alan tüm kullanıcılarımıza gelişmiş özelliklere sahip Türkçe Webmail yönetim paneli sunmaktayız.

7/24 destek

7/24 Hizmet Kalitesi

Tüm Linux Hosting hizmetlerimiz 7/24 e-mail ve destek bildirimi(ticket) sistemi kapsamındadır. 7/24 destek bildirimi(ticket) hizmeti sayesinde Linux Hosting paketlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm destek talepleriniz ortalama 15 ila 30 dakika içerisinde uzman teknik ekibimiz tarafından cevaplanmaktadır. Lütfen tüm sorularınızı bize iletmekten çekinmeyiniz.

erisim

Rakipsiz Erişim

En geniş bağlantı kapasitesi ile sitelerinizi yayınlıyoruz. Bu sayede yıllık %99.9 servis kalitesi ile hizmet alabilirsiniz.

cloud

Gerçek Bulut Sunucular

Tüm Sunucu Yeri Platformları Gerçek Cloud alt yapısı üzerinden sağlanmaktadır. Tüm sistemler yedekli yapıda organize edilmiş, yedekli Storage sistemleri üzerinde üstün performans ve kurumsal servis kalitesinden hizmet sağlanmaktadır. Bu sayede, veri kaybı endişesi yaşamadan hizmetlerinizi sorunsuzca ve yüksek performansta kullanabilirsiniz.