fbpx Sunucuyeri Hosting internet
Telefon: 0 (850) 532 00 74 Destek Talebi   Müşteri Paneli

cPanel Hosting

cPanel ® Dünyanın En Çok Tercih Edilen Hosting Paneli.

cPanel web sitesi sahipleri için dünyanın en tanıdık kullanıcı arabirimlerini sağlar. cPanel yazılımı ile, web sitesi sahipleri kolayca e-posta hesapları, veri tabanı, uygulamalar, güvenlik ve FTP hesapları gibi kendi web sitelerinin her yönünü kontrol edebilirler.

cPanel® hiçbir ek programa gerek duymadan sitenizi internet üzerinden yönetmenizi sağlayan bir yazılımdır. Sadece bilgisayarınızdaki internet tarayıcınızı kullanarak nerede olursanız olun web sitenize ulaşabilir ve gerekli tüm ayarları kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kişisel web siteleriniz, blog sayfalarınız veya kurumsal internet siteleriniz için gerekli tüm ihtiyaçlarınızı biliyoruz ve bu doğrultuda sizlere en uygun cPanel Hosting paketlerini oluşturduk.

Hosting Paketleri

Plan Seçin

cPanel Mini

14.99 $/Yıllık
Satın Al

en çok satılan

cPanel Eko

17.99 $/Yıllık
Satın Al

cPanel Pro

28.99 $/Yıllık
Satın Al

cPanel Ultra

32.99 $/Yıllık
Satın Al

cPanel Mega

39.99 $/Yıllık
Satın Al

Web Alanı

1 GB

2 GB

5 GB

10 GB

15 GB

Limitsiz Trafik

Domain Kapasitesi

1 Domain

1 Domain

1 Domain

1 Domain

1 Domain

MySQL Veritabanı

5 Adet

10 Adet

25 Adet

35 Adet

55 Adet

E-mail Adresi

5 Adet

10 Adet

25 Adet

35 Adet

55 Adet

Alt Alan Adı

5 Adet

10 Adet

25 Adet

35 Adet

55 Adet

FTP Hesabı

5 Adet

10 Adet

25 Adet

35 Adet

55 Adet

Esnek CPU

Litspeed Web Server


14.99 $/Yıllık
Satın Al

17.99 $/Yıllık
Satın Al

28.99 $/Yıllık
Satın Al

32.99 $/Yıllık
Satın Al

39.99 $/Yıllık
Satın Al

cPanel, Unix tabanlı sistemlerde çalışan geniş bir kullanım oranına sahip kontrol panelidir. İsmi “Control Panel” kelimesinden gelmektedir. Yazılım Microsoft Windows Server 2008’den başlayarak Windows üzerinde de çalışmaya başlayacaktır.

cPanel üzerinden alan adının mail fonksiyonları düzenlenebilir, yeni mail hesapları açılabilir, varolan mail hesaplarının şifre vb. işlemleri yapılabilir, mail paneline giriş yapılabilir, mx kayıtları değiştirilebilir, yeni MySQL veritabanları oluşturulabilir, MySQL veritabanları için kullanıcılar oluşturulabilir, kullanıcılar veritabanına atanabilir, PhpMyAdmin ile MySQL veritabanına tablolar eklenebilir & düzenlenebilir, cgi-bin gibi onlarca işlem yapılabilir.

cPanel’in rakipleri günümüzde Plesk, Direct Admin, Vdeck gibi site yönetim panelleridir. Bunlar içerisinde Cpanel’i en çok zorlayan ve piyasa hacmini daraltan Plesk’tir. Ancak Cpanel’in kurulum ve güncelleme kolaylığı çoğu sistem yöneticisini cPanel’e yöneltmiştir. Plesk her ne kadar cPanel kadar iyi bir kontrol paneli olsa da Linux işletim sistemiyle en iyi dans eden, onunla en uyumlu olan kontrol paneli cPanel olarak kabul edilmektedir. En yakın rakibinden bu farklarla ayrılan cPanel, hızı, kullanım kolaylığı, kurulum ve güncellemelerinin kolay/otomatik olması, stabilitesi gibi özelliklerle ön plana çıkmaktadır.

 • Sitelerinizin FTP erişim izinlerini ve yetkilerini düzenleyebilirsiniz.
 • Subdomain ve addon domainleri kolaylıkla ekleyip çıkarabilirsiniz.
 • cPanel®, MySQL ve PostgreSQL ile ilgili işlemlerinizi kolaylaştırır.
 • Sitenize mail kullanıcısı ekleme ve çıkarma işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.
 • MIME (Çok Amaçlı İnternet Posta Eklentileri) tiplerini ayarlayabilirsiniz.
 • Sitenizi başka sitelere yönlendirebilir ve bu yönlendirmeleri düzenleyebilirsiniz.
 • Joomla, WordPress, Drupal gibi birçok popüler içerik yönetim sistemini tek tıkla kurabilirsiniz.
 • Sitenizin disk ve kaynak yönetimini izleyebilirsiniz.
 • Sitenizin trafiğinin yönünü ve durumunu izleyebilir, hata raporlarını yakından takip edebilirsiniz.

Başka Neler Sunuyoruz?

litespeed

Litespeed Web Server

Tüm Linux Hosting paketlerimizde Apache web server dan x6 kat daha hızlı Litespeed Web Server kullanılmaktadır.

cpanel

%100 Türkçe cPanel Kullanım Keyfi

Sunucuyeri, Tüm cPanel Sunucularında ana dil olarak Türkçe kullanmaktadır. Türkçe dil seçeneği ile, hiç bir bilginiz olmasa bile, menü yardımı ile kolay ve hızlı bir şekilde web sitelerinizi yönetebilirsiniz. Türkçe dil haricinde +20 dil seçeneği mevcuttur.

email

En Gelişmiş Mail Sistemi

Sunucuyeri ailesi olarak biz tüm kullanıcılarına sorunsuz bir sistem sunmayı hedefliyoruz. Bu sistemlerin ilk sırasında bireysel ya da kurumsal fark gözetmeksizin mail sisteminin kusursuzluğudur. Sizler için en önemli işlemlerin başında mail sistemi olduğunu biliyoruz ve tüm lokasyonlarda ki sunucularınızı kendi mail sunucumuza bağlıyoruz. Sonrasında sizlere %90 oranla inbox garantisi sunuyoruz

guvenlik

Gelişmiş Güvenlik

DDos ve SYN saldırılarına karşı donanımsal güvenlik duvarı olan sunucularımızda hosting paketleriniz güvenle barındırılmaktadır.

webmail

Türkçe Webmail

Hosting paketi alan tüm kullanıcılarımıza gelişmiş özelliklere sahip Türkçe Webmail yönetim paneli sunmaktayız.

7/24 destek

7/24 Hizmet Kalitesi

Tüm Linux Hosting hizmetlerimiz 7/24 e-mail ve destek bildirimi(ticket) sistemi kapsamındadır. 7/24 destek bildirimi(ticket) hizmeti sayesinde Linux Hosting paketlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm destek talepleriniz ortalama 15 ila 30 dakika içerisinde uzman teknik ekibimiz tarafından cevaplanmaktadır. Lütfen tüm sorularınızı bize iletmekten çekinmeyiniz.

erisim

Rakipsiz Erişim

En geniş bağlantı kapasitesi ile sitelerinizi yayınlıyoruz. Bu sayede yıllık %99.9 servis kalitesi ile hizmet alabilirsiniz.

backup

Backup Hizmetleri

Talebiniz halinde tüm cPanel ve diğer hosting panel platformlarında, yedeklemeleriniz haftalık periyodlar da alınmakta ve data storagelerimizde saklanmaktadır. İsterseniz tek tuşla bir önceki yedeklerinize dönebilir, yedeklerinizi müşteri panelinizden yönetebilirsiniz. İsterseniz yedeklerinizi sizin istediğiniz depo hesaplarına aktararak, sizi yedek indirme zahmetinden kurtarıyoruz.

cloud

Gerçek Bulut Sunucular

Tüm Sunucu Yeri Platformları Gerçek Cloud alt yapısı üzerinden sağlanmaktadır. Tüm sistemler yedekli yapıda organize edilmiş, yedekli Storage sistemleri üzerinde üstün performans ve kurumsal servis kalitesinden hizmet sağlanmaktadır. Bu sayede, veri kaybı endişesi yaşamadan hizmetlerinizi sorunsuzca ve yüksek performansta kullanabilirsiniz.

desktop2

TEK DOKUNUŞLA ÜCRETSİZ 100+ UYGULAMA/SCRİPT KURULUMU

 • cPanel Hosting
 • cPanel Hosting
 • cPanel Hosting
 • cPanel Hosting
 • cPanel Hosting
 • cPanel Hosting
 • cPanel Hosting
 • cPanel Hosting