fbpx Sunucuyeri Hosting internet
Telefon: 0 (850) 532 00 74 Destek Talebi   Müşteri Paneli

Windows Bayi Hosting Paketleri

ASP ve ASP.NET tabanlı birden fazla hostinge ihtiyaç duyan siteleriniz için Windows Bayi Hosting paketlerimizde sizlere yüksek hız ve güvenlik sunuyoruz. Gelişmiş bulut sunucu altyapısı üzerinde inşa ettiğimiz ve standart web serverdan 6 kat daha hızlı Ngix web server ile çalışan Windows Bayi Paketlerimizden maksimum verim elde edebilirsiniz.

Sunucuyeri olarak ihtiyacınız olanın birkaç tık ötesinde özellikler ile oluşturduğumuz Windows bayi hosting paketlerimizi sizlere rakipsiz fiyatlar ile sunuyoruz.

Windows Bayi Hosting paketlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bayi Hosting Paketleri

Plan Seçin

Windows Bayi Mini

13.99 $/Aylık
Satın Al

en çok satılan

Windows Bayi Eko

20.99 $/Aylık
Satın Al

Windows Bayi Pro

27.99 $/Aylık
Satın Al

Windows Bayi Ultra

34.99 $/Yıllık
Satın Al

Windows Bayi Mega

42.99 $/Aylık
Satın Al

Alan Adı Barındırma

15

25

25

35

35

Depolama Alanı

25 GB HDD

50 GB HDD

75 GB HDD

100 GB HDD

150 GB HDD

Aylık Trafik

50.000 MB

100.000 MB

150.000 MB

250.000 MB

300.000 MB

E-mail Adresi

100 Adet

150 Adet

150 Adet

250 Adet

250 Adet

MSSQL Veritabanı

15 Adet

25 Adet

25 Adet

35 Adet

35 Adet


13.99 $/Aylık
Satın Al

20.99 $/Aylık
Satın Al

27.99 $/Aylık
Satın Al

34.99 $/Aylık
Satın Al

42.99 $/Aylık
Satın Al

Başka Neler Sunuyoruz?

IIS

IIS Web Server

Tüm Windows Hosting paketlerimizde IIS Web Server kullanılmaktadır.

maestropanel

Maestro Panel

MaestroPanel genç ve gelişmekte olan bir ürün. Her ne kadar kendini kanıtlamamış olsa da MaestroPanel belirli bir güvenlik standartlarında geliştirilmiştir. Periyodik olarak yapılan kapalı ve açık kaynak kod analizi, penetration testleri sayesinde güvenliği ve dayanıklılığı üst düzende tutulmaya çalışılmaktadır. MaestroPanel'in diğer bir özelliği de desteklediği yazılımların kurulumlarını güvenlik prensiplerini ön planda tutarak sizin için kurmasıdır. Bu nedenle MaestroPanel diğer kontrol panellerine göre daha güvenlidir. MaestroPanel henüz gelişmekte olmasına rağmen bir çok popüler yazılımı desteklemektedir.

email

En Gelişmiş Mail Sistemi

Sunucuyeri ailesi olarak biz tüm kullanıcılarına sorunsuz bir sistem sunmayı hedefliyoruz. Bu sistemlerin ilk sırasında bireysel ya da kurumsal fark gözetmeksizin mail sisteminin kusursuzluğudur. Sizler için en önemli işlemlerin başında mail sistemi olduğunu biliyoruz ve tüm lokasyonlarda ki sunucularınızı kendi mail sunucumuza bağlıyoruz. Sonrasında sizlere %90 oranla inbox garantisi sunuyoruz

guvenlik

Gelişmiş Güvenlik

DDos ve SYN saldırılarına karşı donanımsal güvenlik duvarı olan sunucularımızda hosting paketleriniz güvenle barındırılmaktadır.

webmail

Türkçe Webmail

Hosting paketi alan tüm kullanıcılarımıza gelişmiş özelliklere sahip Türkçe Webmail yönetim paneli sunmaktayız.

7/24 destek

7/24 Hizmet Kalitesi

Tüm Linux Hosting hizmetlerimiz 7/24 e-mail ve destek bildirimi(ticket) sistemi kapsamındadır. 7/24 destek bildirimi(ticket) hizmeti sayesinde Linux Hosting paketlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm destek talepleriniz ortalama 15 ila 30 dakika içerisinde uzman teknik ekibimiz tarafından cevaplanmaktadır. Lütfen tüm sorularınızı bize iletmekten çekinmeyiniz.

erisim

Rakipsiz Erişim

En geniş bağlantı kapasitesi ile sitelerinizi yayınlıyoruz. Bu sayede yıllık %99.9 servis kalitesi ile hizmet alabilirsiniz.

cloud

Gerçek Bulut Sunucular

Tüm Sunucu Yeri Platformları Gerçek Cloud alt yapısı üzerinden sağlanmaktadır. Tüm sistemler yedekli yapıda organize edilmiş, yedekli Storage sistemleri üzerinde üstün performans ve kurumsal servis kalitesinden hizmet sağlanmaktadır. Bu sayede, veri kaybı endişesi yaşamadan hizmetlerinizi sorunsuzca ve yüksek performansta kullanabilirsiniz.

desktop2

TEK DOKUNUŞLA ÜCRETSİZ 100+ UYGULAMA/SCRİPT KURULUMU

  • Windows Bayi Hosting
  • Windows Bayi Hosting
  • Windows Bayi Hosting
  • Windows Bayi Hosting
  • Windows Bayi Hosting
  • Windows Bayi Hosting
  • Windows Bayi Hosting
  • Windows Bayi Hosting