fbpx Sunucuyeri Hosting internet
Telefon: 0 (850) 532 00 74 Destek Talebi   Müşteri Paneli

Windows Cloud VDS

Windows Cloud VDS Fiyatları

Windows Cloud VDS Fiziksel sunucu maliyetlerine katlanmaktansa, ihtiyacınız olan kadar sunucu kapasitesi neden almayasınız. Kullanacağınız sistem için gereken minimum kaynak alanı alarak maliyetleri azaltabilirsiniz. Hem de Sunucuyeri’nin sağladığı çok uygun fiyatlarla.

Siz sadece CPU, Ram, Disk, Bandwith ihtiyaçlarınızı seçin, ihtiyacınız olduğu anda bu özellikleri dakikalar içerisinde yükseltebiliriz veya düşürebiliriz.

Windows Cloud VDS

Bir Plan Seçin

CLOUD-SY1

10 $/Aylık
Satın Al

en çok satılan

CLOUD-SY2

20 $/Aylık
Satın Al

CLOUD-SY3

30 $/Aylık
Satın Al

CLOUD-SY4

40 $/Aylık
Satın Al

CPU

2.4 GHz

2 x 2.4 GHz

3 x 2.4 GHz

4 x 2.4 GHz

RAM

1 GB

2 GB

3 GB

4 GB

HDD

30 GB

40 GB

40 GB

60 GB

IP

1 Adet

1 Adet

1 Adet

1 Adet


10 $/Aylık
Satın Al

20 $/Aylık
Satın Al

30 $/Aylık
Satın Al

40 $/Aylık
Satın Al

7/24 destek
7/24 Premium Destek
Müşteri memnuniyeti üzerine kurduğumuz hizmet anlayışımız ile 7/24 teknik destek, size özel atanan müşteri temsilcisi, Yardım Masası, müşteri ilişkileri yöneticisi, servis seviye garantisi ve müşterilerimizin kullanımına sunulan yönetim ve bilgilendirme panelleri ile hizmet kalitemizi en üst noktaya çıkarmayı hedefliyoruz.
yonetilebilir
%100 Yönetilebilir
Web sitemizdeki kolay arayüzlerle hizmetinizi takip edebilir, sunucularınızı veya sitelerinizi sürekli kontrol edebilirsiniz.
sla garantisi
%99 SLA Garantisi
Müşterilerimize %99 up-time garantisi (SLA) ile hizmet vermekteyiz. Kuruluşumuzdan bu yana amacımız, ülkemizde dünya standartlarında ve hatta üstünde internet hizmetleri üretmek oldu ve olmaya devam edecektir.
artırılabilir ozellik
Arttırılabilir Özellikler
Kolay arttırılabilir donanım kaynakları. Disk, Ram, CPU dakikalar gibi kaynaklar içinde arttırılabilir ve sunucunuz daha üst özelliklerine kavuşabilir.