fbpx Sunucuyeri Hosting internet
Telefon: 0 (850) 532 00 74 Destek Talebi   Müşteri Paneli

WordPress Hosting Paketleri

WordPress, dünyada en çok kullanılan blog sistemlerinden biridir, açık kaynaklı ve ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. WordPress kullanarak kısa süre içinde kendi hosting veya sunucunuza kurulum yapabilir, sitenizi yayınlayabilir ve sitenize içerik eklemeye yani bloglamaya başlayabilirsiniz. WordPress’i kurmak, genişletmek ya da kullanmak için yazılım uzmanı olmanız gerekmez. Sadece bir kaç tık ile kurup hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

WordPress hosting paketlerimizle, bu eşsiz yazılımı en iyi performansla kullanmanıza olanak sağlıyoruz.

Hosting Paketleri

Plan Seçin

WordPress Mini

14.99 $/Yıllık
Satın Al

en çok satılan

WordPress Eko

17.99 $/Yıllık
Satın Al

WordPress Pro

28.99 $/Yıllık
Satın Al

WordPress Ultra

32.99 $/Yıllık
Satın Al

WordPress Mega

39.99 $/Yıllık
Satın Al

Web Alanı

1 GB

2 GB

5 GB

10 GB

15 GB

Limitsiz Trafik

Domain Kapasitesi

1 Domain

1 Domain

1 Domain

1 Domain

1 Domain

MySQL Veritabanı

5 Adet

10 Adet

25 Adet

Limitsiz

Limitsiz

E-mail Adresi

5 Adet

10 Adet

25 Adet

Limitsiz

Limitsiz

Alt Alan Adı

5 Adet

10 Adet

25 Adet

Limitsiz

Limitsiz

FTP Hesabı

5 Adet

10 Adet

25 Adet

Limitsiz

Limitsiz

Esnek CPU

Litspeed Web Server


14.99 $/Yıllık
Satın Al

17.99 $/Yıllık
Satın Al

28.99 $/Yıllık
Satın Al

32.99 $/Yıllık
Satın Al

39.99 $/Yıllık
Satın Al

Başka Neler Sunuyoruz?

litespeed

Litespeed Web Server

Tüm Linux Hosting paketlerimizde Apache web server dan x6 kat daha hızlı Litespeed Web Server kullanılmaktadır.

cpanel

%100 Türkçe cPanel Kullanım Keyfi

Sunucuyeri, Tüm cPanel Sunucularında ana dil olarak Türkçe kullanmaktadır. Türkçe dil seçeneği ile, hiç bir bilginiz olmasa bile, menü yardımı ile kolay ve hızlı bir şekilde web sitelerinizi yönetebilirsiniz. Türkçe dil haricinde +20 dil seçeneği mevcuttur.

email

En Gelişmiş Mail Sistemi

Sunucuyeri ailesi olarak biz tüm kullanıcılarına sorunsuz bir sistem sunmayı hedefliyoruz. Bu sistemlerin ilk sırasında bireysel ya da kurumsal fark gözetmeksizin mail sisteminin kusursuzluğudur. Sizler için en önemli işlemlerin başında mail sistemi olduğunu biliyoruz ve tüm lokasyonlarda ki sunucularınızı kendi mail sunucumuza bağlıyoruz. Sonrasında sizlere %90 oranla inbox garantisi sunuyoruz

guvenlik

Gelişmiş Güvenlik

DDos ve SYN saldırılarına karşı donanımsal güvenlik duvarı olan sunucularımızda hosting paketleriniz güvenle barındırılmaktadır.

webmail

Türkçe Webmail

Hosting paketi alan tüm kullanıcılarımıza gelişmiş özelliklere sahip Türkçe Webmail yönetim paneli sunmaktayız.

7/24 destek

7/24 Hizmet Kalitesi

Tüm Linux Hosting hizmetlerimiz 7/24 e-mail ve destek bildirimi(ticket) sistemi kapsamındadır. 7/24 destek bildirimi(ticket) hizmeti sayesinde Linux Hosting paketlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm destek talepleriniz ortalama 15 ila 30 dakika içerisinde uzman teknik ekibimiz tarafından cevaplanmaktadır. Lütfen tüm sorularınızı bize iletmekten çekinmeyiniz.

erisim

Rakipsiz Erişim

En geniş bağlantı kapasitesi ile sitelerinizi yayınlıyoruz. Bu sayede yıllık %99.9 servis kalitesi ile hizmet alabilirsiniz.

backup

Backup Hizmetleri

Talebiniz halinde tüm cPanel ve diğer hosting panel platformlarında, yedeklemeleriniz haftalık periyodlar da alınmakta ve data storagelerimizde saklanmaktadır. İsterseniz tek tuşla bir önceki yedeklerinize dönebilir, yedeklerinizi müşteri panelinizden yönetebilirsiniz. İsterseniz yedeklerinizi sizin istediğiniz depo hesaplarına aktararak, sizi yedek indirme zahmetinden kurtarıyoruz.

cloud

Gerçek Bulut Sunucular

Tüm Sunucu Yeri Platformları Gerçek Cloud alt yapısı üzerinden sağlanmaktadır. Tüm sistemler yedekli yapıda organize edilmiş, yedekli Storage sistemleri üzerinde üstün performans ve kurumsal servis kalitesinden hizmet sağlanmaktadır. Bu sayede, veri kaybı endişesi yaşamadan hizmetlerinizi sorunsuzca ve yüksek performansta kullanabilirsiniz.